Free Shipping now from $100

Savory Snacks

23 products

Tuc Cracker Sour Cream & Onion, 100 g

Regular Price
$4.50
Sale Price
$4.50
Regular Price
Unit Price
per 

Tuc Cracker Cheese, 100 g

Regular Price
$4.50
Sale Price
$4.50
Regular Price
Unit Price
per 

Tuc Cracker Original, 100 g

Regular Price
$4.50
Sale Price
$4.50
Regular Price
Unit Price
per 

Tuc Cracker Pepper, 100 g

Regular Price
$4.50
Sale Price
$4.50
Regular Price
Unit Price
per 

Tuc Cracker Sweet Chili, 100 g

Regular Price
$4.50
Sale Price
$4.50
Regular Price
Unit Price
per 

Nut & dried fruit mix, Studenten Futter, 350 g

Regular Price
$9.90
Sale Price
$9.90
Regular Price
Unit Price
per 

Pom-Bär Original, 75 g

Regular Price
$5.90
Sale Price
$5.90
Regular Price
Unit Price
per 

Puffed Peanut chips, 200 g

Regular Price
$4.50
Sale Price
$4.50
Regular Price
Unit Price
per 

Protein Nibbles Mix, 40 g

Regular Price
$4.50
Sale Price
$4.50
Regular Price
Unit Price
per 

Children's Snack: Spelt Pretzels from 3 years, 50 g

Regular Price
$3.90
Sale Price
$3.90
Regular Price
Unit Price
per 

Nibbles spelt bites, a hint of curry, 40 g

Regular Price
$3.90
Sale Price
$3.90
Regular Price
Unit Price
per 

Nibbles spelt bites, paprika, 40 g

Regular Price
$3.90
Sale Price
$3.90
Regular Price
Unit Price
per 

Nibbles spelt bites, tomato and carrot, 40 g

Regular Price
$3.90
Sale Price
$3.90
Regular Price
Unit Price
per 

Nibbles Cheese Sticks, 75 g

Regular Price
$5.95
Sale Price
$5.95
Regular Price
Unit Price
per 

Nibbles Pizza Sticks with Cheese and Olive Oil, 75 g

Regular Price
$5.95
Sale Price
$5.95
Regular Price
Unit Price
per 

Nibbles Snack, organic pretzel animals, 100 g

Regular Price
$5.70
Sale Price
$5.70
Regular Price
Unit Price
per 

Nibble Biscuits Spelt Balls Garden Herbs, 40 g

Regular Price
$3.90
Sale Price
$3.90
Regular Price
Unit Price
per 

Spelt pretzels, apple & strawberry, Knabbermix, 40 g

Regular Price
$5.70
Sale Price
$5.70
Regular Price
Unit Price
per 

Mini Pretzels, 250 g

Regular Price
$4.50
Sale Price
$4.50
Regular Price
Unit Price
per 

Pretzel sticks, 250 g

Regular Price
$3.90
Sale Price
$3.90
Regular Price
Unit Price
per 

Nibbles Party Snack Box, 300 g

Regular Price
$7.90
Sale Price
$7.90
Regular Price
Unit Price
per 

Party Nuts, paprika flavored, 200 g

Regular Price
$5.50
Sale Price
$5.50
Regular Price
Unit Price
per 

Cheese pastry sticks, 150 g

Regular Price
$5.50
Sale Price
$5.50
Regular Price
Unit Price
per