Best selling products

dmBio
Fruit bar banana apple cherry, 25 g
- Regular Price
- $1.65
- Sale Price
- $1.65
- Regular Price
- Unit Price
- per

Sold out, more on the way
Ferdi Fuchs
Mini-Salami 4 x 12.5g
- Regular Price
- $4.90
- Sale Price
- $4.90
- Regular Price
- Unit Price
- per

Ferrero
Hanuta Hazelnut Snacks, 10 pieces, 220 g
- Regular Price
- $8.90
- Sale Price
- $8.90
- Regular Price
- Unit Price
- per

Sold out, more on the way
Wilhelm Brandenburg
Kaminwurzerl, 100g
- Regular Price
- $7.95
- Sale Price
- $7.95
- Regular Price
- Unit Price
- per

Freche Freunde
Fruit bar with cereal mango & orange, 4 x 23 g
- Regular Price
- $6.90
- Sale Price
- $6.90
- Regular Price
- Unit Price
- per

dmBio
Fruit bar apple-banana, 25 g
- Regular Price
- $1.65
- Sale Price
- $1.65
- Regular Price
- Unit Price
- per

REWE Beste Wahl
'Farmers' Roll 360g, 6 pieces
- Regular Price
- $7.50
- Sale Price
- $7.50
- Regular Price
- Unit Price
- per

De Beukelear
Prinzenrolle Cocao, 37.5 g x 5
- Regular Price
- $7.90
- Sale Price
- $7.90
- Regular Price
- Unit Price
- per

dmBio
Fruit bar banana-blueberry, 25 g
- Regular Price
- $1.65
- Sale Price
- $1.65
- Regular Price
- Unit Price
- per

elmex
Toothpaste children, 50 ml, 2-6 years
- Regular Price
- $5.90
- Sale Price
- $5.90
- Regular Price
- Unit Price
- per

REWE Beste Wahl
'Baker' Roll 360g, 6 pieces
- Regular Price
- $7.50
- Sale Price
- $7.50
- Regular Price
- Unit Price
- per

Sold out, more on the way
Rauch
Happy Day Cloudy Apple 100%, 1l
- Regular Price
- $4.00
- Sale Price
- $4.00
- Regular Price
- $5.20
- Unit Price
- per

FruchtBar
Fruit bar with cereals raspberry, banana, 4 x 23 g
- Regular Price
- $6.90
- Sale Price
- $6.90
- Regular Price
- Unit Price
- per

Dr. Oetker
Bourbon vanilla sugar, 3 sachets
- Regular Price
- $3.45
- Sale Price
- $3.45
- Regular Price
- Unit Price
- per

Haribo
Haribo Happy Cherries, 175 g
- Regular Price
- $4.50
- Sale Price
- $4.50
- Regular Price
- Unit Price
- per

Sale
Maggi
Maggi letters soup, yields 1l
- Regular Price
- $2.80
- Sale Price
- $2.80
- Regular Price
- $3.50
- Unit Price
- per

MOGLi
Nibbles Pizza Sticks with Cheese and Olive Oil, 75 g
- Regular Price
- $5.95
- Sale Price
- $5.95
- Regular Price
- Unit Price
- per

Sale
Dr. Oetker
Original Pudding Vanilla, 3 x 37 g
- Regular Price
- $3.30
- Sale Price
- $3.30
- Regular Price
- $3.95
- Unit Price
- per

Ferrero
Hanuta Hazelnut Bites Minis, 200 g
- Regular Price
- $8.90
- Sale Price
- $8.90
- Regular Price
- Unit Price
- per

Babylove
Fruit Bar Organic Fruit Bar Apple-Aronia
- Regular Price
- $1.50
- Sale Price
- $1.50
- Regular Price
- Unit Price
- per

Sale
Babylove
Pouch Smoothie Strawberry & Banana in Apple with muesli, 100 g
- Regular Price
- $2.90
- Sale Price
- $2.90
- Regular Price
- $3.20
- Unit Price
- per

elmex
Toothpaste Children Junior, 75 ml, (6-12 years)
- Regular Price
- $7.90
- Sale Price
- $7.90
- Regular Price
- Unit Price
- per

Haribo
Haribo 'Saure Pommes" sour fries, 175 g
- Regular Price
- $4.50
- Sale Price
- $4.50
- Regular Price
- Unit Price
- per

Mondamin
Rice pudding, classic style, for 500 ml
- Regular Price
- $4.50
- Sale Price
- $4.50
- Regular Price
- Unit Price
- per

MOGLi
Nibbles spelt bites, tomato and carrot, 40 g
- Regular Price
- $3.90
- Sale Price
- $3.90
- Regular Price
- Unit Price
- per

Sold out, more on the way
Haribo
Haribo Maoam Crackers, 110 g
- Regular Price
- $4.50
- Sale Price
- $4.50
- Regular Price
- Unit Price
- per

Sold out, more on the way
Sinnack
Kaiser-rolls wheat, 4 pcs
- Regular Price
- $4.95
- Sale Price
- $4.95
- Regular Price
- Unit Price
- per

Tinti
Kids Bubble bath (different colors)
- Regular Price
- $1.95
- Sale Price
- $1.95
- Regular Price
- Unit Price
- per

Haribo
Haribo Sour Gold Bears, 200 g
- Regular Price
- $4.50
- Sale Price
- $4.50
- Regular Price
- Unit Price
- per

Hela
Curry spice ketchup delicate, 300 ml
- Regular Price
- $5.75
- Sale Price
- $5.75
- Regular Price
- Unit Price
- per

K Classic
Sour cherries, pitted and lightly sugared, 720 ml
- Regular Price
- $7.50
- Sale Price
- $7.50
- Regular Price
- $0.00
- Unit Price
- per

Denkmit
Dishwasher tabs Classic, 65 pieces
- Regular Price
- $12.90
- Sale Price
- $12.90
- Regular Price
- Unit Price
- per